Skontaktuj się z nami

Co warto wiedzieć przed kontaktem z nami?

Wypełnij formularz kontaktowy:

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych dostawach i ofertach specjalnych, subskrybuj nasz biuletyn:

 

Nota prawna

Łącząc się z witryną Klan&Son i przeglądając ją akceptujesz warunki i zastrzeżenia zawarte w tej nocie prawnej, polityce prywatności i polityce prywatności "cookies".

Właścicielem serwisu Klan&Son jest firma:

Klan&Son
Ul. Okrzei 30
03-710 Warszawa
biuro@klanandson.pl

Znaki handlowe, loga
Strony internetowe mogą zawierać znaki handlowe, loga partnerów, klientów, produktów, procesów. Nie udzielamy żadnych praw do korzystania z wyżej wymienionych elementów.

Wizerunek serwisu
Wizerunek serwisu Klan&Son jest objęty prawem autorskim.

Treści serwisu
Wszystkie treści serwisu są objęte prawem autorskim Klan&Son.

Zawarte treści serwisu Klan&Son należy traktować jako pomoc w podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z naszej oferty. Wszystkie treści znajdujące się na serwisie internetowym są aktualne.
Zastrzegamy sobie prawa autorskie i inne prawa własności zawarte we wszystkich treściach serwisu Klan&Son. W szczególności nie wolno rozprowadzać, zmieniać, przekazywać, przesyłać i wykorzystywać zawartości witryny do użytku publicznego w celach komercyjnych.

Materiały graficzne serwisu

Wszystkie zamieszczone w serwisie materiały graficzne serwisu w tym zdjęcia są objęte prawami autorskimi. Nie wolno ich zmieniać, kopiować oraz przetwarzać ani wykorzystywać do użytku publicznego w celach niekomercyjnych i komercyjnych.

Użyte rozwiązania technologiczne, System CMS są własnością firmy Dragon Trade Sp. z o.o.

Wszelkie działania naruszające prawa autorskie Klan&Son i Dragon Trade Sp. z o.o. są zabronione i podlegają odpowiedzialności cywilnej i karnej zarówno w kraju jak i za granicą.